Üsküdar’da LGBT’ye Karşı Mücadele Yürüyüşü

Yayınlama: 11.06.2024
111
A+
A-

Cumhuriyet Kadınları Derneği Üsküdar’da, çocuklarımızı ve geleceğimizi tehdit eden lgbt faaliyetlerinin engellenmesiyle alakalı iktidarı, meclisi göreve çağıran bir etkinlik düzenledi.

Televizyonlarda komedi programları, dizi filmler, filmler içinde sıkça “özgürlük” adı altında işlenen eş cinsellik; aile ve toplum hayatını derinden sarsan karı kocaların eşlerini aldatmaları konuları, görüntüleri azıcık gelecek tabloyu görebilenler açısından Türkiye için ileride büyük felaketler oluşturabilecektir.

Bazı kişi ve kesimler tarafından bugün ŞEHADET mevzuunun nasıl ki enayilikmiş gibi değerlendirildiğini görüyorsak; yine bir takım kişiler eş cinselliği, karı kocanın birbirine ihanetini de “özgürlük”, “hak” olarak söylemesi bizi şaşırtmıyor.

Devlet üzerine düşen görevi yapmalı, her türlü yıkıcı, bölücü, ahlaksız faaliyete karşı önlemini almalıdır.

Biz ahlak açısından amerika, avrupa olmak istemiyoruz. Kimin eli kimin cebinde belli olmayan toplumun değerlerini hiçe sayan, gericilik olarak gösteren namussuz emperyalist AB’nin avrupa birliğinin, abd’nin, siyonist dev film endüstrilerinin ülkemizdeki sinsi faaliyetlerinin durdurulmasını iktidardan, vatansever partilerden talep ediyoruz.

 

Bugün Üsküdar’da ne oldu, ona değinelim: Cumhuriyet Kadınları Derneği aşağıdaki açıklamayı yaptılar:

LGBT İLE MÜCADELE VE LGBT PROPAGANDASININ YASAKLANMASI

LGBT tehlikesini ortaya koyan ve LGBT’ye karşı toplumsal mücadelede ön safta yerini alan tek kadın kitle örgütü olarak, LGBT ile mücadele ve LGBT propagandasının yasaklanması konusunda düzenlediğimiz basın açıklamamıza hoş geldiniz. LGBT hareketi hakkında gerçeklerin basında yer alması büyük önem taşımaktadır.

 

LGBT hareketi, küresel sömürü sisteminin aileyi, milleti ve milli devletleri ortadan kaldırmak amacıyla oluşturduğu ve kullandığı ideolojik bir araçtır.

Bunu biz değil, LGBT’nin kendi ideologları söylüyor. Bakın LGBT hareketi için ne diyorlar:
Doğal (biyolojik) cinsiyeti ret ediyoruz; kadın ve erkek yoktur. Bunlar doğumda bize atanmış cinsiyetlerdir. Cinsiyet, biyolojik değildir; cinsiyet, toplumsal olarak belirlenir, yani sonsuz cinsel kimlik ve yöneliş vardır. Bu nedenle cinsiyet kelimesi yanlıştır; toplumsal cinsiyet denmelidir. Kadın erkek arasındaki cinselliğin doğal ilişki olduğu anlayışı yıkılmalıdır. Kadının anne, erkeğin baba olduğu geleneksel aile kurumu, insanların cinsiyet özgürlüğünü engelleyen faşist bir kurumdur. Aile
kurumu ortadan kalkarsa ‘medeni cinsel özgürlüklerin’ önündeki engeller de kalkar, tabular yıkılır, hatta ensest ve pedofili denen sorunlar da olmaz, bunlar normalleşir.”

AİLE HEDEFTE MECLİS GÖREVE
Kendi fikir babalarının bu ifadeleri LGBT hareketinin kadın-erkek cinselliğine ve aileye savaş açtığının kanıtıdır. Örgütlü toplumun yapı taşı ailedir. Aile kurumunun ortadan kalkması devletin yıkılmasıyla sonuçlanacaktır. İşte, kendileri saklamıyorlar; asıl bizler tehlikeyi ne ölçüde kavrayabiliyor ve karşı gelebiliyoruz?

Emperyalizmi tarihten silecek güç, milli devletlerdir. Bu nedenle emperyalist sistem, baş düşmanı milli devletleri güçsüzleştirmek ve ortadan kaldırmak amacıyla yalnız silahı değil, ekonomik, siyasi ve kültürel her yolu kullanmaktadır.

 

LGBT de emperyalizmin, bireyleri cinsiyetlerine kadar kimliksizleştirmek, milli ve manevi değerlerinden soyutlamak ve nihayetinde aile kurumunu ve milli devleti yok etmek üzere kullandığı savaş aracıdır. LGBT, çürümüş Batı kültürünün geldiği dip noktasıdır.

MİLLİ DEVLET HEDEFTE, MECLİS GÖREVE
LGBT örgütlerinin Batı devletlerinin büyükelçilikleri ve vakıfları tarafından hibe paralarla desteklenmesi her şeyi açıklamaktadır. Türkiye’deki abd ve diğer Batı devletlerinin büyükelçilikleri LGBT derneklerine milyonlarca dolarlık yardım yapmaktadır. Bu paralar sözde eşcinsel hakları görünümü altında LGBT propagandası için harcanmaktadır. Siyonist İsrail’in Filistin halkına soykırım uygulamasını destekleyen küresel patronların sözde eşcinsel hakları için bu paraları hibe ettiklerine inanmak mümkün müdür?

LGBT ideolojisini bir toplumun erişkin fertlerine dayatamazsınız, fakat o toplumdaki işbirlikçilerinizle çocuklarını etki altına alabilir ve istismara açık hale getirebilirsiniz. Aynı cinsiyetten çocukların sevgili olarak öpüştüğü, iki erkek veya iki kadının ebeveyn olduğu, cinsiyetsiz figürlerin cirit attığı çocuk çizgi filmleri boşuna yapılmamaktadır. “Aileni ret et, istediğin cinsiyeti seç” gibi akıl almaz ifadelerin yer aldığı sözde çocuk kitapları boşuna okutulmamaktadır. LGBT güzellemesi yapan sanatçılar boşuna türememiştir. Bunlar ülkemizde de izleniyor ve satılıyor. İsveç’te 18 yaş altı cinsiyet değiştirme operasyonlarında yüzde 1500 artış olması LGBT yüzündendir. LGBT’nin öncelikli hedefi çocuk ve gençlerimizdir. LGBT’nin geleceğe dönük bir dayatma olduğunu iyi kavramalıyız.

ÇOCUKLAR VE GENÇLER HEDEFTE

MECLİS GÖREVE, LGBT ÖRGÜTLENMESİ YASAKLANSIN!

Birçok devlet LGBT ideolojisine karşı harekete geçmiştir. Yasalar çıkararak LGBT örgütlenme ve propagandasını yasaklamışlardır. Avrupa ve ABD halkları da “çocuklarımızı ve ailemizi koruyacağız” sesleriyle LGBT’ye tepki vermeye başlamıştır. Ülkemizde, LGBT’ye karşı aileyi koruma talebiyle, Derneğimizin de içinde yer aldığı Büyük Aile Platformu tarafından, farklı dünya ve siyasi görüşlerden on binlerce insanımızın katıldığı Büyük Aile Buluşmaları düzenlenmiştir.
Haziran ayında LGBT hareketinin sözde “onur haftası” eylemleri yapılmaktadır.
Her tür sapkınlığın sergilendiği ve çocukların da alet edildiği, insan onuruna cephe alan bu eylemlerin “onur haftası” olarak dillendirilmesi büyük çelişkidir ve çok acıdır. Ülkemizde son birkaç yıldır Valiliklerce yasaklanmakla birlikte, izinsiz
yürüyüşler yapılmasının önüne geçilmelidir.
LGBT hareketiyle mücadelemiz devam edecektir. Biz toplumsal direnişimizi göstereceğiz ama somut görev devlete düşmektedir. İnsanı ve toplumu korumak, devletimizin görevidir. Çocuklarımızı, aile kurumumuzu, milli devletimizi korumak için LGBT propagandasını ve örgütlenmesini yasaklayan yasalar çıkarılması zorunluluktur. Aziz Milletimiz adına Meclisi bu görevini yerine
getirmeye davet ediyoruz. Kamuoyuna saygılarımızla duyururuz.
Cumhuriyet Kadınları Derneği İstanbul Şubeleri adına Avcılar Şube Başkanı Vildan Kanbur

Dernek lgbt hakkında aşağıdaki broşürü yayınladı, tıklayarak okuyabilirsiniz..

LGBT Broşür

İbrahim Tamer 11.6.2024

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Hüseyin dedi ki:

    Allah bu kötülükleri yapanlara fırsat vermesin