TÜRKİYE’DEKİ GİZLİ YAHUDİLER

Yayınlama: 01.07.2024
59
A+
A-

Az sayıda musevi Türk belki vardır ya da Türkiye vatandaşı yahudi olur ama, Türk yahudi olamaz, bunların ikisi ayrı ırk.

Biz 3-4 ay önce size İsrail’den Bakü’ye gelen hekimlerin maksadını söylemiştik.
İsrailli hekimler Bakü’de kimi muayene edeceklerini iyi biliyorlardı.
Diplomasiden haberi olmayan Aygün Attar Hanım’ın sorusunun muhatabı Azerbaycan Dışişleri Bakanlığı’dır.
Sayın Yerlikaya değildir.
Aygün Hanım’a tavsiyeniz Türk diplomasisinin dehalarından Bakü E. Büyükelçisi Hulusi Kılıç’tan diplomasi alanında biraz nasiplenmesidir.

Hamas tarafından öldürülen 1000’e yakın Türk kimliği taşıyan Yahudi vatandaşları olmak üzere, 1.000’den fazla Azerbaycan Türkünün İsrail cephesinde savaşarak öldürüldüğü iddia edildi.

Amaç Türkiye’yi kötülemek ve yalnızlaştırmak.

Türk hükümetinin aldığı karar ile Türk kimliği taşıyan İsrailli vatandaşların savaşa destek için İsrail’e gittikleri tespit edilirse Türk vatandaşlıklarının iptal edileceği bildirildi.

Prof. Dr. Aygün Attar şu ifadeleri kullandı:
“Türk’e nefretten beslenen vicdan yoksunu insanlıktan nasibini almayan güruhun, Azerbaycan‘a yönelik sarfetmiş oldukları ağır hakaretlerin tümünü kendilerine iade ediyor ve Türkiye ile Azerbaycan arasında nifak tohumları ekenleri şiddetle kınıyorum!
İkinci Karabağ Savaşı’nda Azerbaycan‘a yönelik olarak Ermenistan ve Fransa’nın ileri sürdüğü güya Azerbaycan ve Türkiye’nin yurt dışından paralı asker getirterek Karabağ’da savaştırdığı iftirası nasıl bu yalanı üretenlerin ellerinde patladıysa, şu iftira da aynı şekilde onu uyduranların ellerinde patlayacaktır! Sayın iç işleri Bakanı Ali Yerlikaya‘yı aşağıdaki hesap sahibiyle ilgili göreve davet ediyorum. Halkı kin ve nefrete sevk eden davranışlarda bulunan sözüm ona kendisine araştırmacı gazeteci ünvanını layık gören şu zat kimdir ve Azerbaycan düşmanlığını yapma cesaretini ona kim yahut kimler vermektedir? Onun da hesabını kendisinden avukatım soracaktır. Azerbaycan-Türkiye kardeşliği kırmızı çizgimizdir, kimse o çizgiyi geçmeye yeltenmesin!”

Siyonizm hiçbir zaman şu anki kadar gerçek yüzünü ortaya koymamıştır. Dolayısıyla bildiğimiz bu dünya bir daha asla var olamayacak…
Siyonizmin, Faşizmin, Nazizmin ve Satanizmin olmadığı, barışçıl ve onurlu bir yeni dünya düzeni kurulmak istenmektedir.

Mustafa Şentürk

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.