Türkiye mi, Filistin mi, israil mi Terörist?

Yayınlama: 08.10.2023
234
A+
A-

HAMAS gayri meşru israil terör örgütünün ve ırkçı dinci yahudilerin Mescid’i Aksa’yı sık sık işgaline, tutuklamalarına, yerleşim yerleri açmalarına ve binlerce zulmüne karşı Filistin’in meşru toprakları üzerinde operasyon başlattı. Binlerce füzeyle israilin işgal ettiği yerleri bombaladı.

israil mossad’ıyla, ordusuyla, yönetimiyle madara oldu.

İşgalci yahudiler korkuyla bölgeden kaçmaya çalışırken, artık kalplerinde dinmeyecek bir umutsuzluk peydahlandı. Sadece hukuksuz açılan yeni yahudi yerleşim bölgelerinde değil, işgal edilen tüm Filistin yurdunda işgalci yahudiler korku içinde. Artık bundan sonra yataklarında yattıklarında her an böyle bir baskın yiyecekleri korkusuyla yaşayacaklar.

AYNI KARABAĞ GİBİ
Öncelikle bu hususu kabullenerek konuşalım: Şu an israil terör örgütünün kendi sınırları gördüğü yerler, gerçekte Filistin toprağıdır ve aynı Karabağ’ın ermeniler tarafından 30 sene işgal altında tutulduğu gibi bu topraklar da şu an israil işgali altındadır ve kurtarılacağı günü beklemektedir!..
Yani, HAMAS başka bir devletin toprağına saldırmamıştır! Filistin’in işgal edilmiş toprakları üzerinde işgalcilere karşı askeri bir operasyon yapılmaktadır!

KURALI KENDİSİ KOYANLAR, GASPÇILAR, GERÇEK TERÖRİSTLER

Başta abd amerika terör devleti olmak üzere, emperyalist sömürgeciler ve işgalciler sadece kendilerinde olan ya da arkalarına aldıkları devletlerin silah gücüne dayanarak Dünya üzerinde terör estiriyorlar.
BM (birleşmiş milletler), Dünya Sağlık Örgütü, İnsan hakları örgütü vs. bu emperyalist terör devletlerinin politik korumalığını yapan teşkilatlar, mazlumlar yönünden ne bir karar alıyorlar, ne de herhangi bir yaptırım uyguluyorlar.
israil’in işgal ettikleri Filistin topraklarından çekilmesi kararı olduğu halde bu uygulanmadığı gibi israil’in Gazze’ye her saldırısında yaptıklarına göz yumuluyor.

TÜRKİYE’NİN NE İŞİ VAR SURİYE’DE, IRAK’TA?

Yaşlı, kadın, çocuk demeden bombalama eylemleri yapan pkk’lı teröristlerin eylemlerini kerhen kınayan, kınamayan, hatta Türk ordusunu emniyet güçlerini seri katil olarak niteleyen müptezeller soruyor “ne işi var Türk ordusunun Suriye’de, Irak’ta” veee sivil zayiat olmasın diye özen gösterildiği halde Türkiye’nin teröristlere yönelik operasyonunu engellemeye çalışanlar, israil’in Gazze’yi sivil ayrımı gözetmeksizin bombalamasını “kendini müdafaa” olarak değerlendiriyorlar.

Siz şayet halâ bu oyunu göremediyseniz HAMAS’ı suçlar, israil’i haklı görürsünüz.
israil haklıdır, kendini savunuyor diyen bir yazar ya da lider samimiyetsizdir, satılmıştır ya da aklı basmayan kafasında beyin yerine başka şey taşıyan kişidir.

Hele hele Türkiye’nin operasyonlarını israilin katliamlarıyla bir tutan kişinin yeri akıl hastanesi olmalıdır.

AMERİKANIN ANLAYACAĞI DİL GÜÇ KULLANMA

Türkiye, Ankara’da gerçekleştirilmeye çalışılan terörist saldırı sonrasında Irak ve Suriye’de muazzam tarihi bir operasyona başladı.
Rusya bizi haklı bulurken, amerika kıvrım kıvrım beyanatlarla sulu kule dansözüne döndü.
Kendisinin neden Suriye’de, Irak’ta, Afganistan’da, Yunanistan’da, ermenistan’da olduğunu izah edemeyen amerika terör devleti, kendi doğurduğu çocuk olan İŞİD’i öne sürerek “İŞİD ile mücadele eden pyd’yi vurmayın” diye sözüm ona uyarılarda bulundu, yetmezmiş gibi bir SİHA’mızı da düşürdü.

israil ise Suriye’nin Golan Tepeleri’ni uluslararası hukuka göre halâ işgal altında tutarken, israili himayesi altında tutan amerika, Türkiye’nin geçici temizlik harekatı için bile Suriye’de bulunmasını istemiyor.

İsteseler de istemeseler de milli çıkarlarımız için Suriye’de varız artık. Artık iyi biliyoruz ki amerika ve işgalci terör devletleri güç kullanmaktan anlıyor. Gücün varsa dün Karabağ’da bugün Suriye’de yaptığımız gibi ezeceksin başlarını, gıklarını çıkaramayacaklar.

 

OPERASYONA KARŞI ÇIKMAK HAİNLİK DEĞİL Mİ?

Suriye ve Irak’ta neden terörist mevzileri yok ettiğimiz belli. Hal böyle iken Türk ordusunun bu operasyonlarına karşı çıkmak kime hizmettir?
Karşı çıkanların kimlikleri, ilişkileri, geçmişleri devletin yetkili mercileri tarafından araştırılıp, cezalandırılmaları gerekmez mi?
Vatana ihanet edenler, devleti zor duruma düşürmeye çalışanlar, devlete güveni sarsma gayretinde olanlar, teröristlerle ve emperyalist devletlerle işbirliği yapanlar en ağır şekilde devlet tarafından cezalandırılmamalı mı?

TAVRIMIZ AÇIK

Çamlıca Vadisi Haber sitesi olarak terörle mücadele hususunda Türk devletinin ve Türk ordusunun yanındayız!
işgalci israil terör örgütüne karşı, Filistin topraklarının kurtuluşu için istiklâl mücadelesi veren HAMAS’ın yanındayız.
Dualarımız sizinle güzel insanlar.
Yaşasın Türkiye, Yaşasın Filistin!

İbrahim Tamer 8.10.2023

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Abdulkerim dedi ki:

    Çok güzel bir yazı olmuş elinize sağlık. İsrail’in kullanmış olduğu yasaklı bombalar ve sivil katliamlar hakkında güzel bir yazı okurlarınız olarak bekliyoruz. Sevgiler