Çin’in Yapay Güneş Projesi Harp Silahı Olabilir!

Yayınlama: 03.09.2023
67
A+
A-

Çin’in Yapay Güneş Projesi Harp Silahı Olabilir!

İstanbul, Kocaeli, Yalova, Düzce gibi şehirlerden Ağustos ayının son günlerinde gece yarısını geçtikten birkaç saat sonra şimşek gibi aydınlanma, tuhaf sesli gürültü ve ardından birkaç saniyelikte olsa elektriklerin kısa süreli gidip geldi.

Meteorolojik olarak incelediğinde ise verilerde ne şimşek nede gök gürültüsü gözükmüyordu. Bu konuda Medya ‘İstanbul’da elektrik fırtınası geceyi aydınlattı’ diye manşet attılar. Ancak ortada normal değil, anormal bir durum vardı sanki;

Bizde İstanbul semalarında yaşanan şimşek olayı ile ilgili aynı zaman da Yorumcalar’da makaleleri de yayımlanan YUTAM Başkanı Ömer Memoğlu’na sorduk. Memoğlu bu konularda kapsamlı araştırmalar yapan bir isim. Ayrıca çok sayıda yayınlanmış kitapları da var.

Memoğlu yaptığı değerlendirmede İstanbul’a yönelik elektromanyetik harp üzerine ciddi belirtiler olduğunu şu sözlerle anlattı;

“İstanbul’da hayvanlar ve böcekler anormal davranışlar sergiliyor!”

“İstanbul’a yönelik elektromanyetik harp üzerine ciddi belirtiler var. Gökkubbe’de elektrik akımı şimşek çakması benzeri bir görünüme neden oldu geçtiğimiz günlerde. Sessiz şimşekler, adeta uçmayı unutan kara sinekler manyetik bir dalgaya maruz kalmışçasına sağa sola yapışıyor. Medya, ‘İstanbul’da elektrik fırtınası geceyi aydınlattı’ diye manşet atıyor. Anormal olan normal lanse edilemez. İstanbul semalarında elektromanyetik harp olduğu açık. İstanbul’da hayvanlar ve böcekler anormal davranışlar sergiliyor. Bakabilen gözler görebilir derecesinden.”

 

“Çin yapay güneş projesinde önemli bir yol kat etti”

Çin’in yapay güneş projesinde önemli bir yol katettiğini duyurduğunu açıklayan Memoğlu, “Geçtiğimiz günlerde İstanbul semalarında yaşanan sessiz şimşek benzeri ‘elektrik fırtınası’ olaylarını füzyon teknolojisi ve Çin’de yürütülen yapay güneş projesinden bağımsız düşünmek büyük yanılgı olur. Çin Ulusal Nükleer Şirketi 1 milyon amperden fazla plazma akımı ürettiğini duyurdu bugün” dedi.

1859 yılındaki güneş fırtınası (Carrington Olayı’nı) hatırlatan Memoğlu, “1859 yılında yaşanan Güneş Fırtınası bilinen adıyla Carrington Olayı güçlü bir jeomanyetik fırtınaya neden olmuş, tüm Avrupa’da ve Kuzey Amerika’da telgraf sistemleri çökmüştü. Eğer İstanbul’a yönelik bir elektromanyetik harp söz konusu ise elektrik kesintileri ve büyük iletişim sorunları yaşanabilir” uyarısında bulundu.

Memoğlu’na göre Çin’in yapay güneş projesi ‘temiz enerji oluşturmanın’ ötesinde yapay güneş fırtınaları oluşturabilecek bir harp silahı!

“Çin’in yapay güneş projesi harp silahı olabilir!”

İstanbul semalarında yaşanan anormallikler kapsamında endişeli olduğunu belirten Memoğlu: “Çin yapay güneş enerjisi projesinde büyük bir yol katettiğini dünyaya duyurduğu, bu proje kapsamında geliştirdiği teknolojinin ‘sözde temiz enerji oluşturmanın’ ötesinde yapay güneş fırtınaları oluşturabilecek bir harp silahı olduğu, İstanbul semalarındaki anormalliklerin test olabileceği olasılığı gözden kaçmamalıdır” dedi.

Ayrıca The Economist dergisinin güneş fırtınasını resmettiği bir kapağını da hatırlatan YUTAM Başkanı Ömer Memoğlu, “İstanbul semalarında yaşanan anormal elektrik fırtınasının ardından akıllara The Economist dergisinin bu kapağı gelmelidir. Güneş fırtınası tablosu içeren bu kapak, 5. nesil savaşın enstrümanlarını sembolize ediyor. Bunlardan biri de yapay jeomanyetik fırtınalardır” değerlendirmesinde bulundu

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.