Ülkücüler Tayyip Erdoğan’a Oy Verir!..

Yayınlama: 24.05.2023
34
A+
A-

pkk’nın ve siyasi uzantısı hdp-yeşil sol’un desteklediği kılıçdaroğlu’nun hdp ile yaptığı görüşmeler, hdp’nin ne şartla destek verdiklerini açıklamaları; kılıçdaroğlu’nun hdp’nin dayattığı bazı maddeleri alenen seçim mitinglerinde “SÖZ” olarak vermesi, yapacakları arasında söylemesi…

“sana söz” seçim sloganının acaba hdp-pkk için mi söylendiği intibaını oluşturuyor.

Açık net bir gerçek var ki kılıçdaroğlu’nun sözlerinin bir çoğu fetöcülerin ve pkk’nın/hdp-yeşil sol p.’nin menfaatleri doğrultusunda.

 

Hal böyle iken, sap ile saman berrakça ayrılmışken bir ülkücünün kılıçdaroğlu’na oy vermesi mümkün değildir.

O halde Ülkücü hareketin siyasi alanda MHP ve BBP’nin temsil ettiği gerçeği ortaya çıkıyor. Buna kısmen de Sinan Oğan’ı ekleyebiliriz.

Biz ülkücüler adına konuştuklarını iddia eden ve kılıçdaroğlu’nu destekleyenlere tavsiyem, ülkücülüklerini sorgulasınlar!

 

Farklı açıdan konuya yaklaşırsak, helenizm hayali ardından koşan yunanlılar da ülkücüdür; arz-ı mevud amacıyla Müslümanlara saldıran yahudiler de ülkücüdür.

Yaniii bu dünyada hemen hemen herkesin bir ülküsü vardır. Ülkü lugatta karşılığı hedeflenen gaye, demektir.

Lakin, Türkiye’de herkesçe anlaşıla geldiği karşılı Nizam-ı Alem İlayı Kelimetullah olan, Turancılık olan ülkücülük yukarıda izah etmeye çalıştığım pkk ve siyasi uzantılarıyla işbirliği yapanlara karşı mücadele etmeyi gerektirir.

İbrahim Tamer (Ülkücü gazeteci, yazar)

Not: facebook sitemizde yayınladığımız bu ve benzeri haberlerin paylaşılmasını engelliyor.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Soner Tütüncü dedi ki:

    Helal olsun İbrahim Bey elinize, kaleminize sağlık.