Sahi kim, nelerden silkelenmeli

Yayınlama: 04.05.2024
7
A+
A-

Bugün hem İslam dünyasında ve hem de ülkemizde bozguncular bütün güçleriyle Kur’an medeniyetinin üstün değerlerini yok etme çılgınlığını sürdürüyorlar.
Müslümanlar bunların karşısında gelişen olayların dedikodusunu yapıyorlar. Kimseye faydası olmayacak dernek, vakıf kuruyorlar, fasit dairelerde dolaşıyorlar. Yazarçizerlerimiz de geçmiş zamana ait olayları karıştırıyorlar, bilgelik taslıyorlar. Ümmetin geleceğine ait bir hizmet teklifi karşısında ürküp kaçıyorlar.
Kimileri bazı teşkilata intisap ediyor, sığınıktı oluyorlar. Kendilerini güvende zannediyorlar. Hele siyaset arenasında olanlar ise köstebek gibi yeraltına giriyorlar. Kâh köstebek oluyor, yer altında yapacağı zayiatı yapıyorlar. Yabancı şer güçlerin borazanlığını üstleniyorlar. Mensubu oldukları iradenin sinsice temelini boşaltıyorlar.
Açıkça ifade etmek gerekirse, halkımızın çoğunluğu bu bozguncular kötü kullanılan demokrasiyi alabildiğine kötüye kullanıyorlar. Milletimizin asil unsurunun haklarının savunucusu olarak görünüyor. Fakat çoğu, çıkarı için kullanmaya çalışıyor. Milletimizin engin teveccühüne mazhar olan Ak Partiye bu ihaneti yaptılar.
Bugün bunlardan Özlem Zengin, Şebnem Bursalı, Mustafa Şen gibileri millete rağmen milleti yirmi küsur senede çağ atlatan bir iradeyi çökertebilecekleri kadar çökerttiler. Bunlar ve bunlar gibi olanlar yalnız Ak Partiye değil millete düşmanlık yaptılar. Feminizme güç kazandırmak için inadına partiyi dinamitlediler.
Özlem Zengin’in bir beyanatına bakın; 6284 hakkında birkaç kişi dışında partisindeki herkesin kendisiyle aynı düşündüğünü iddia ediyor. Ve “Arzum, arkadaşlarımın aramızda konuştuğumuz şeyi daha sesli dile getirmeleri” diyerek gizli planlarının sinyalini veriyor. Bu da yetmiyor. “Dinin ayrı, hukukun ayrı olduğu” iddiasında bulunuyor ve “başkalarının bundan rahatsız olduğunu” savunuyor. Özlem Zengin hanımefendi! sen İslam’ın nasıl bir sistem olduğunu ya hiç bilmiyorsun ya da şer güçlerin borazanlığını yapıyorsun. İslam Allah’ın kanunlarıdır.
Sen de ve bütün feministler de hiç unutmayın ki, herhangi bir rüzgâr esince kendi estiği istikamete sürüklediği çerçöp gibi kadını da önüne attınız. Yuvasından uçurdunuz Artık kadını yuva gibi mekânından, analık gibi makamından mahrum bıraktınız. Şehvet zebûnu erkeklere meze yaptınız. Hanımlık ahlâkından, koca aşkından, hayâ mertebesinden, insanlık değerinden nasipsiz bıraktınız.
Gerçekten gizli âşikâr şehvet için onu denek yaptınız. Sonra da kurban ettiniz. Sizin zihniyetinize karşı Rabbimiz, kadının fıtratını, haysiyetini, itibarını ve analık makamını koruma altına alıyor. Onu her tür kirli beşerî müdahaleden koruyor.
De ki, Rabbim, fuhşiyyatın açığını gizlisini her türünü, her türlü günahı, haksız isyanı ve Allah’a, hiç bir zaman bir delil indirmediği herhangi bir şeyi ortak koşmanızı ve bilmediğiniz şeyleri Allah’a isnat etmenizi haram kıldı. (A’raf:7/33)
Buna rağmen bir düşünün! Ak Partide neler oluyor? Şebnem hanım Ak Parti İzmir Milletvekili imiş. Şebnem Bursalı Monaco’ya gidip yediği ıstakozun reklamını yapıyor. Monaco Yat Kulübü’ne ancak üye olanlar girebiliyormuş. Ve de karısından boşanmak üzere olan bir erkek arkadaşı ile beraber gitmişler. Bir gecelik masraf global 180,000tl “yüz seksen bin lira” imiş! Şu vahamete ve şu kokuşmuş hayat anlayışına bakınız. Bir gariban emeklinin bir aylık maaşı on bin lira olduğunu düşünün ve yine 13 milyon 277 bin 146 seçmenin sandığa gitmediğini anlamaya çalışın, göreceksiniz!
Eğer bu ve benzeri politikacılar doğru ve dürüst iseler kendileri silkelenmelidir.
Ve de yaptıklarından ya da siyasetten silkelenmelidirler. Esselamualeykum

İlhan Oral  05.05.2024

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.