Önemli Bir Farkımız Var (lütfen okuyun)

Önemli Bir Farkımız Var (lütfen okuyun)
Yayınlama: 27.06.2023
94
A+
A-

Biz bu haber sitesini yaparken reklamlarla doldurmadık. Yazı, haber aralarına reklam sokuşturup para kazanmak yerine, sizin kesintisiz yazıları okumanızı hedefledik.

Sırf sitemizi doldurmak için onlarca haber yazı girmiyoruz. Her gün önemli 2-3 haber yayınlıyoruz ki zamanınızı boş yere çalmayalım.

Aynı vakitte haberlerdeki gereksiz tekrarlamalara, lüzumsuz teferruatlara da yer vermiyoruz. Kısa ve öz tutmaya çalışıyoruz yazıları.

Okuyucuda merak uyandırıp bilgi içermeyen yazıların tıklamasını sağlayacak anlamsız başlıklarla haberlerimizi size sunmuyoruz. Mesela “memur ve emekli maaşı kaç lira oldu” bu başlıktan ne anlıyoruz? Yazıya tıklarsak yeni maaş rakamlarına ulaşacağımızı sanıyoruz değil mi? Hiç de öyle olmuyor. Tıklıyorsunuz ve bir sürü gereksiz boş yazı ve sözde uzmanların tahmini rakamları yer alıyor. Çünkü daha devlet tarafından açıklanmamış.” Bunun gibi onlarca, yüzlerce sözde haber yayınlanıyor çok meşhurlarının da içinde bulunduğu haber sitelerinde.

Bizce böyle haberler okuyucunun gereksiz vaktini çalan, kandırmaya yönelik bir anlayışın ürünü. Takdiri okuyucularımıza bırakıyoruz.

Haberlerimizin çoğu “haber yorum” şeklindedir. İbrahim Tamer’in konuyla alakalı bilgi birikimini ve görüşlerini de size sunuyoruz haberlerimiz içinde.

Teknik Sorumlumuz sayın Salih Kurt bey ile birlikte seçtik sitemizin bu sade yüzünü. Hem çeşitli haberlere çabuk ulaşmanızı kolaylaştırıyor hem de karma karışık dizaynı ve ışıklandırmasıyla gözünüzü yormadan sitemizde dolaşmanızı hedefledik.

Sözün özü; alışa geldiğiniz haber sitelerinden değiliz. Hatta, yukarıda izah ettiğimiz şekliyle muhtemeldir ki Türkiye’de bir ilkiz.

Yakında twiter ve instagram’da da yayına geçeceğiz.

Sizden beklentimiz, okuduğunuz yazılarınıza olumlu yada olumsuz kısa da olsa yorumlar yapmanız ve beğendiğiniz yazılarımızı arkadaşlarınıza da paylaşmanız.

Saygılarımızla

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Ahmet dedi ki:

    Rabb’im sizleri muafvak kılsın. Kıymetli bir hizmet veriyorsunuz.