GÜZEL BİR GECE

Yayınlama: 30.12.2023
36
A+
A-

Hizmetlerin en güzelini Milletimiz için yapmaya çalışan <ANADOLU GAZETECİLER PLATFORMU> kısa bir zamanda Türkiye’ye kendini tanıtmış ve tahtına oturmuş, bununlada kalmamış kuruluş tarihi ile de dikkatleri üstüne çekmekmeyi başarmıştır, 29 EKİM 2023 gibi çok özel ve güzel bir zamanda doğmuş bulunmaktadır. Cumhuriyetimizin 100. yılında hizmet hayatına adım atmış ve zaman kaybetmeden sorumluluklarının bilinci ile bayrağını kaparak pistin başındaki yerini almış.

Çok kısa bir zaman olmasına rağmen araştırma ve incelemelerini yaparak işinde/görevinde başarılı olan kişileri tespit ederek insanları ve kuruluşları daha çok hırslanmaları, çıktıkları yolda zirveye varabilmelerini ödüllendirmek gibi bir sorumluluğu kendine görev/şiar edinerek, Ankara’da Pınar Eğitim Kurumları Konferans Salonunda düzenlediği, gecede Mesleğinde başarılı olan kişilere ufakta olsa birer plaketle ödüllendirerek teşvik etmiş, başarı kapılarının yolunu kendilerine hatırlatmıştır.

Bu güzel gecenin hayata geçmesini düşünenlere hazırlayanlara, başta ANADOLU GAZETECİLER PLATFORMU Başkanı Habip Çadırcı, Başkan vekili Müslüm Aktürk ve Tüm Hukukçular Birliği Genel Başkanı Av. Mustafa Kuran olmak üzere tüm emeği geçen kişi ve kuruluşa teşekkür eder, Ödül alanlara başarılarının devamlı olmasını temenni ederiz.

Mahmut Şevket Haberveren
(Nabi Nabizade)
29 / ARALIK / 2023

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.