BM Sadece rusların yaptığını görüyor

BM Sadece rusların yaptığını görüyor
Yayınlama: 23.06.2023
38
A+
A-
Belgelere göre geçen yıl Ukrayna’da 477 çocuk öldürüldü; bu ölümlerin 136’sı Rus güçleri ve bağlı gruplara, 80’i ise Ukrayna silahlı kuvvetlerine atfedildi. Raporda, 518’i Rus güçleri ve bağlı gruplar, 175’i de Ukrayna güçleri tarafından olmak üzere 909 çocuğun da sakat bırakıldığı belirtildi.
Lakin, savaş nedeniyle ülkelerini terk edip başta Almanya olmak üzere Avrupa’ya sığınan kadın ve çocukların seks mafyası ve art niyetli avrupalılar tarafından tuzağa düşürülüp kullanıldıklarından neden bahsedilmediği sorusu aklımıza geliyor.
Avrupa’nın ve amerika’nın fuhuş, ahlaksızlık, cinsel istismar, pedofil, taciz konusunda en büyük sabıkalı ülkeler olması; sapıkların devlet yönetiminde görev yaptığı gerçeği aşikar iken, bunlara yönelik uluslar arası bir kınama çıkmaması sizce de düşündürücü değil mi?
Lezbiyen, homoseksüel, çocuk pornosu filmlerinin israil, ingiltere ve almanya’da üretilmesi ve Dünya’da yaygınlaştırılmaya çalışılması, milletlere uşaklarının da yardımıyla yutturulan “medeni batı”, “medeni avrupa” kandırmacasının gerçek yüzünü sergilemek için yeterli neden değil mi?
Demokrasi dedikleri koca bir yalanı siper edip ülkelere saldıran, işgal eden, tecavüze uğratan amerika, ingiltere, fransa’nın veto hakkının olması Dünya için hem tehlike, hem de Birleşmiş Milletler için büyük bir utanç.
Çamlıca Vadisi 

Kaynak: çamlıca vadisi

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.