isveç nato’ya girer

isveç nato’ya girer
Yayınlama: 30.06.2023
59
A+
A-

Sosyal demokratlarca on yıllar boyu övülen “özgürlüklerin ülkesi” denen isveç, her namussuzluğa müsamaha eden fitne üretim merkezi, teröristlerin üssü, provokatörlerin istediğini serbestçe yaptığı bir devlettir.

pkk’lılara, fetöcülere, dhkp-c, tikko’culara hizmette sınır tanımaz isveç.

Türkiye’nin uyarılarını ve iade isteklerini hep geri çevirir isveç.

Son vakitlerde de Kutsal Kitabımız Kur’an’ı yakma, yırtma eylemlerine öncülük ediyor isveç.

Veeee, nato’ya girmek için Türkiye’nin onayını bekliyor, dileniyor.

isveç’e anlayacakları dilden cevap veriyoruz ve haber resmimize, aşina oldukları parmak resmini koyuyoruz.

 

IRAK: İADE EDİN!

İsveç’in başkenti Stockholm’de geçtiğimiz perşembe günü bir caminin önünde Kur’an-ı Kerim yakan Irak uyruklu sığınmacı Salvan Momika’nın gerçekleştirdiği eylem sonrasında Irak hükümeti, Salvan Momika’nın yargılanmak üzere Irak’a iade edilmesini talep etti.

Sahhaf, Irak hükümetinin daha önce İsveç makamlarından Kur’an’ı Kerim’e yapılan hakaretlere son verilmesi için talepte bulunduklarını da hatırlattı.

Irak Dışişleri Bakanlığı ise, Kur’an-ı Kerim’e yönelik eylemden dolayı İsveç’in Bağdat Büyükelçisi Jessica Svardström’ü bakanlığa çağırarak protesto notası vermişti.

Türk ve İslam düşmanı kimliklerinden ve rusya ile sağlıklı ilişkilerimizden dolayı kesinlikle isveç’in nato’ya alınmasını istemiyoruz!

Türkiye’nin isveç’i süresiz VETO etmesini istiyoruz!

Çamlıca Vadisi

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.