Yeniden Refah Partisi de artık Çamlıca Vadisi’nde

Yayınlama: 14.11.2023
57
A+
A-

Ülkücü biri olarak, kendisini gıpta ile takip ettiğim rahmetli efsane Başbakanımız prof. dr. Necmeddin Erbakan hocamızın ve Milli Görüş’ün yegane gerçek temsilcisi Yeniden Refah Partisi de Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz’un Çamlıca Vadisi Haber Sitesi’ndeki köşe yazılarıyla gönüllü olarak aramızda olacağını sizlere duyurmak isterim.

 

Necmeddin Erbakan’ın oğlu, Fatih Erbakan’ın genel başkanı olduğu Yeniden Refah Partisi de maalesef basında, medyada hak ettiği ilgiyi görmüyor.

Küçük parti olarak telakki edilse de, bir çok memleket meselesiyle alakalı çözüm önerileri olan kitapçıklar basıp bunları Tayyip Erdoğan dahil ilgili mercilere takdim eden Yeniden Refah’ın çoğu derdimize çare olacağına gönülden inanıyorum.

Tarım, hayvancılık, sanayi, ekonomi ve toplumsal refah ile ahlaki kalkınmada ön verilmesi, tavsiyelerinin dinlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Ve, neden bu kitapçıkları Tayyip Erdoğan’a sundukları halde dikkate alınmadığını da merak ediyorum.

Koskoca Milli Görüş birikimi ile ortaya çıkarılan bu fikir zenginliğinden faydalanmanın Türkiye hatta Dünya için faydalı olacağına kanaat getirdiğim için sevgili Mehmet Yavuz kardeşime Çamlıca Vadisi olarak Yeniden Refah Partisi’nin bir temsilcisinin aramızda olmasını arzu ettiğimi söyledim, kendileri de teklifimi kabul ederek bugün itibariyle yazılarına başladılar.

Hoş geldiniz aramıza Yeniden Refah Partisi, hoş geldiniz Mehmet Yavuz bey.

İbrahim Tamer 14.11.2023

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.