Ahmet Taşgetiren, Süleyman Soylu’ya da Kafayı Takmış

Ahmet Taşgetiren, Süleyman Soylu’ya da Kafayı Takmış
Yayınlama: 20.05.2023
42
A+
A-

Karar gazetesi yazarı Ahmet Taşgetiren, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu‘nun, “14 Mayıs darbe girişimidir” sözüne işaret ederek, “Bunun altında belli ki “seçimin kaybedilme” riskini görüyor olmak var. Kaybedilirse “Bizi Amerika yıktı” denecek. Bir de “Darbe” ve “Amerika” kelimelerini bir araya getirir, bunu da muhalefetle birleştirirsek toplumdaki “Dış güçler alerjisi” ile buluşabilir miyiz hesabı var” diye yazdı.

Soylu, böyle bir yaklaşımın, halkın özgür iradesi ile sandığa gidip ülke yönetimini belirliyor olmasını göz ardı ettiğini, milyonlarca seçmenin ABD güdümüne girebileceği gibi bir çarpıklık demek olduğunu nasıl görmez” sorusunu yönelten Taşgetiren yazısında Birisinin bu ülke insanına saygıyı öğretmesi gerekiyor Soylu’ya” dedi. T24

Dün İslami yayın yapan kanallarında boy gösteren, dini ahlak ve nasihatlardan söz eden Taşgetiren’in ne yapmaya çalıştığını tahmin ediyoruz lakin, unutmasın ki Süleyman Soylu olmasaydı rahat rahat uyuyamazdık yataklarımızda, huzurla dolaşamazdık sokaklarda. Anlaşılan o ki, chp başkanı kılıçdaroğlu gibi ahmet taşgetiren efendi de kafayı takmış şerefli SOYLU Süleymanımıza.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.