lgbt terörü çocukları ele geçiriyor!

lgbt terörü çocukları ele geçiriyor!
Yayınlama: 09.06.2023
10
A+
A-

LGBT dayatması, küresel sermayenin de desteğiyle birlikte dünyanın dört bir yanında çocukları ve gençleri ele geçiriyor. Propagandalarını yapmak için her yolu deneyen, sosyal medyanın her alanını saran, dijital platform içeriklerine müdahale eden LGBT, şimdi de “Onur Ayı” adı altında çeşitli girişimlerde bulunuyor.

OKULLARDA SKANDAL KARAR

LGBT dayatmasının girişimleri bu kez ABD’de büyük olaylara sahne oldu. Kaliforniya eyaletinin Glendale şehrinde bulunan Birleşik Okullar Bölgesi Yönetim Kurulu toplantısında, haziran ayını “Onur ayı” olarak tanıma kararı alındı.

LGBT’yi okul müfredatlarına sokulmasını da içeren karara isyan eden aileler, okul yönetimini tepki için okulun önde protesto gösterisi gerçekleştirdi. Yaklaşık 200 kişi, sınıflarda yapılması planlanan LGBT çalışmalarını protesto etmek için bölge ofisinin önüne geldi.

“ÇOCUKLARIMIZI RAHAT BIRAKIN”

Birleşik Okullar Bölgesi Kurul Başkanı Jackie Goldberg ve üye Nick Melvoin tarafından sunulan ve LGBT destekçisi öğretmenlerin baskıları sonucu onaylanan karara büyük tepki gösteren aileler, “Çocuklarımızı rahat bırakın” sloganları attı.

Yönetim Kurulu toplantısının gerçekleştirildiği salı günü, tepkilerini ortaya koymak adına okul binasının önünde bulunan aileler ile kararı destekleyen LGBT’liler arasında kavga çıktı.

 

DEVLET ELİYLE SUSTURMA

Bu olayın yankıları sürerken ABD’de bir olay daha baş gösterdi.

Geçtiğimiz gün Pensilvanya’da halka açık gerçekleştirilen sözde ‘onur yürüyüşü’ etkinliğine tepki gösteren ve İncil’den ayetler okuyan bir adama Amerikan polisi müdahale etti.

Damon Atkins isimli adam ile devriye gezen polis arasında yaşanan münakaşa kayıt altına alındı.

Polis, Atkins’e ‘Bırak günlerini yaşasınlar, saygı duy’ dedi. Atkins ise, “Bizi kim alkışlıyor biliyor musun? Cehennemdeki insanlar,” diye yanıtladı. Atkins, bu konuşmanın ardından İncil’den parçalar okumaya devam edince yaka paça tutuklandı. Bu durumun ise ‘Asayiş’ için gerçekleştirildiği ifade edildi.

Avrupa Birliği ve küresel sermayenin desteğiyle birçok dijital platformda propaganda yaptıran LGBT, “onay vermedikleri” içerikleri ise dolaşıma dahi sokturmuyor. Son olarak gündeme gelen bir belgesel ise, LGBT lobisinde büyük rahatsızlığa neden oldu.

 

LGBT DAYATMASI AB’DEN FONLANIYOR

Türkiye’de Türkiye İşçi Partisi (TİP), HDP ve PKK’nın yaygınlaştırmaya çalıştığı LGBT lobisine Avrupa ülkeleri ve ABD’den para akıyor: Adında LGBT geçen 22 derneğe sadece son 5 yılda tam 20 milyon dolar aktarıldığı öğrenildi.

Küresel bir toplum mühendisliği projesine dönüşen LGBT’liler, Türkiye’de de faaliyet alanını artırıyor. LGBT lobisi, ağırlıklı olarak sözde “sivil toplum kuruluşu” adı altında tabanını genişletmeye çalışıyor.

Aydınlık  Gazetesi

Kaynak: Aydınlık Gazetesi

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.