Kirazın sapını atmayın

Kirazın sapını atmayın
Yayınlama: 14.06.2023
2
A+
A-

Kiraz meyvesinin sapındaki besin değerlerinin vücuda olan faydaları sizi çok şaşırtacak! Satın almak yerine biriktirmenin tam zamanı…

Kiraz sapı başta adet söktürücü olmak üzere sindirim sistemi, bağışıklık sistemi, vücut ağrıları, şişkinlik, ödem ne var ne yok çözüyor.

Kiraz sapını bilinçli tüketmek önem arz ediyor. Peki, neye iyi gelir ve nasıl tüketilir?  Günde 2-3 fincan tüketebilirsiniz.

YAĞ YAKICI KİRAZ SAPI ÇAYI TARİFİ! 1 avuç kadar kiraz sapı, 2-3 tane çubuk tarçın, 1 tane limon dilimleri, 1 lt su, Yapılışı ; Önce suyu kaynatıp sonra bütün malzemeleri demliğinize ekleyin. 10-15 dk demlensin sonra afiyetle günde 2-3 fincan içebilirsiniz.

Foto - Kiraz sapı çayı tarifi: aktardan isteyin, alan parasını ziyan etmiyor! Bundan ziyan eden pişman!

Kiraz sapının bileşiminde potasyum, flavanonlar gibi tanenler ve flavonoidler dahil polifenoller, malik asit, sitrik asit ve organik asitler bulunur.

Kurutulmuş kiraz sapını çay olarak tükettiğinizde, özel döneminize dair sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Düzensiz ve ağrılı yaşayanlar için bir numaradır.

Foto - Kiraz sapı çayı tarifi: aktardan isteyin, alan parasını ziyan etmiyor! Bundan ziyan eden pişman!

Düzenli olarak kiraz sapı çayı içmek, idrar fonksiyonlarını harekete geçirmek için mükemmel bir doğal çözümdür. İdrar yolu enfeksiyonu veya sistit durumunda idealdir.

Toksinleri atmaya yardımcı olan kiraz sapı çayı, kabızlığa da iyi gelir. Kiraz sapından düzenli faydalanmak obeziteyi engeller.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.