Akit Gazetesi İle Çamlıca Vadisi Kardeşliklerini Pekiştirdi

Akit Gazetesi İle Çamlıca Vadisi Kardeşliklerini Pekiştirdi
Yayınlama: 23.05.2023
28
A+
A-

Çamlıca Vadisi Haber yazarı İbrahim Tamer, İstihbarat Sorumlumuz Salih Kurt ve yazarımız Şakir Albayrak, bugün Akit Gazetesi sahiplerinden Nuri Karahasanoğlu ve Ali İhsan Karahasanoğlu’na akit Medya binasında çıkan yangınla alakalı olarak geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Akit Gazetesi’nin aynı vakitte eski bir çalışanı olan İbrahim Tamer Türkiye’deki sessiz çoğunluğun ezildiği, baskı ve zulüme mağruz kaldığı dönemlerde gürleyen sesi olan Akit Gazetesi’nin bugün de vatanseverlerin sesi olmaya devam ettiğini belirterek “akit bizim sesimizdir. akit eğilip bükülmedi, zalime boyun eğmedi, minnet etmedi. Rabbim yolunuzu açık etsin, sizi muhafaza eylesin” dedi.

Akit Medya Sorumlusu Nuri Karahasanoğlu da yaptığı konuşmada, İbrahim Tamer ve Çamlıca Vadisi Haber’e yayın hayatında başarılar dileyerek ” Siz maddi imkanı olmadığı halde, reklam bile almayarak yürekli, tavizsiz yayın yapıyorsunuz, ne mutlu size, tebrik ediyorum” dedi.

Görüşmede, 28 Mayıs Devlet Başkanlığı seçimi, Türkiye’deki son yıllardaki önemli gelişmeler ve atılımlar, emperyalistlerin Türkiye üzerinde oynadığı oyunlar, yayın kuruluşlarının karşılaştığı zorluklar gibi bir çok alanda karşılıklı istişarelerde bulunuldu.

1995 yılından maddi sıkıntıdan dolayı 2011 senesinde yayınlarını sonlandırmak zorunda kaldığı 6 yıl boyunca Çamlıca Vadisi ile Akit Gazetesi arasında geçerli olan “birbirlerimizin haberlerini izin almadan kullanma hakkı” anlaşmasını Çamlıca Vadisi Haber olarak yeni yayın döneminde de devam ettirilmesinin de kararlaştırıldığı toplantıda dostluklar pekişti, geleceğe yönelik bir takım kararlar alındı.

Çamlıca Vadisi Haber (Ülkücülerin Haber Yorum Sitesi)

Kaynak: çamlıca vadisi

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.