HÜDA PAR’a TERÖRİST Diyen FETTOŞÇU ALÇAKLAR!

Yayınlama: 18.05.2023
186
A+
A-

HÜDA PAR’lıların 15 Temmuz’da kaydedilen görüntüleri gündem oldu!

Terörle itham edilen HÜDA PAR’lıların 15 Temmuz gecesinde vatan için sokağa çıkıp darbecilerle mücadele ettiği görüntüler gündem oldu.

HDP’nin defalarca açık beyanına karşın terör örgütü pkk ile ilişkisine ses etmeyen sözde muhafazakar-milliyetçi-kemalist karışımı muhalefet, pkk’nın Güneydoğu’daki korkulu rüyası HÜDA PAR’ı terörle itham etmeyi sürdürüyor.

Bugün sosyal medyada HÜDA PAR’lıların 15 Temmuz darbe girişimindeki darbecilerle mücadelesi yeniden gündem oldu.

Adana çekilen görüntülerde bir HÜDA PAR’lı “Neden buradasınız?” sorusuna, “Şeref, izzet için” cevabını veriyor.

Ülkücü yazar ağabeyimiz İbrahim Tamer “Seçimi Kim Kazandı” başlıklı yazısında geniş bir şekilde HÜDAPAR’ı ele almış ve ne terörle, ne terör örgütleriyle ne de devlet-vatan düşmanlığıyla alakalı olmadıklarını, maksatlı olarak terör örgütü temsilcisi gibi topluma lanse edilmeye çalışıldığını söylemişti.

Geçmişte fetöcü (fettoşçu) terör ihanet yapılanmasının ve pkk’nın saldırılarına mağruz kalan vatansever HÜDA PAR’lı İslamcı Kürt kardeşlerimizin bugün de tarihi, gerçekleri bilmeyenler tarafından ya da milliyetçi geçinenlerce suçlanması çok üzücüdür.

Önce Türkiye’de sonra orta doğuda BOP projesinin ve Afrika’da BABP (Büyük Afrika Boynuzu Projesi)’nin İslami temsilciliğine soyunan ve bunun için buralarda okullar açıp kendilerine misyoner yetiştirme faaliyetlerinde bulunan Pensilvanyalı Fettoş’un, köpekleri tarafından kasten İslam’ın temsilcisi yolundaki engel olarak gördükleri İslamcı vatansever Kürt kardeşlerimiz, vatan haini teröristler gibi gösterilmeye çalışılmış, kendilerine iftiralar atılmış, ellerindeki medya gücünü de kullanarak yargısız infaz edilmişlerdi.

Ellerinde Türk bayraklarıyla 15 Temmuz fettoş darbe girişimine karşı bizimle birlikte sokaklara çıkıp, terör devleti amerikanın çocuklarına karşı şanlı direniş sergileyen HÜDA PAR’a teşekkür ederiz.

Kaynak: akit haber

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.