AKILSIZLIK MI?.. İHANET Mİ?..

Yayınlama: 16.03.2024
45
A+
A-

AKILSIZLIK MI?.. İHANET Mİ?..
Yıllarca gözünü oymaya çalışanları görmeyip, yanlışıyla, doğrusuyla milletine hizmet etmeye çalışana kin kusan bir güruhla karşı karşıyayız. Sırf bir kişiye olan kin ve nefretleri sebebiyle, yapılanları inkar ediyorlar. Hatta işin içine maddi menfaatlerini de katıyorlar.

40 YILLIK MÜCADELENİN GELDİĞİ NOKTA!..
Önceki yerel seçimde “Ak Parti’ye İstanbul’u biz kaybettirdik” diyerek övünenlerin, seçim sonrası aldıkları ihaleleri, yaptıkları işleri duymayan kalmadı. Milyonluk İBB bülteninin baskısının nerede yapıldığını da duymayan kalmadı. CHP belediyelerinin ilanlarının gazetede boy boy yayınlandığını da gördük. Kurulduğu günden beri 10 Kasım etkinliklerini haber dahi yapmayan gazetenin, o günkü CHP ilanlarını gördünüz mü? Sosyal medya hesabımdan CeHaPe denilen zihniyeti eleştirdiğim için, çalıştığım şirketin yöneticisinden azar işiten “Ekrem bey, bize destek oluyor. Bu paylaşımları bir daha yapma” diye aba altından sopa gösterilen biri olarak diyorum ki; 40 yıl boyunca CeHaPe zihniyetine karşı mücadele etmişken, onlarla dirsek temasında olmayı sindiremiyorum. Sindiremediğimi gördükleri için, kendilerine göre bedelini ödettiler.

MİLLETE DÜŞMAN OLAN ZİHNİYETE HİZMET EDİYORLAR!..
Seçilmelerinin imkansız olduğu bir ortamda, yüzde sıfır bilmem kaçlık oy oranlarıyla seçime girip, o yüzde bilmem kaçlık oylarının Ak Parti’ye gitmesini engelleyerek, neyi amaçladıklarını anlamamak için ahmak olmak gerekir. Yüzde 1’lerle seçim kazanılıp, kaybedildiğini bildiğimize göre, bu yaptıkları millete mi yarıyor? Yoksa millete düşman olan zihniyete mi yarıyor?
Murat Kurum’un şahsında Ak Parti’ye kin ve nefretini kusmayı muhalefet etmek, doğruları söylemek olarak lanse eden bu bozuk zihniyet, toplum yararına ne yaptı?

BAŞKANLIK KOLTUĞUNU, SIÇRAMA TAHTASI OLARAK GÖRÜYOR!..
Anasını, bacısını, babasını sokağa çıkamaz hale getirenlere gösterdikleri hoşgörüyü neden Recep Tayyip Erdoğan’a ve partisine gösteremediler? Önümüzdeki seçimin siyasi görüşle alakası olsa dahi hizmetin ön planda bulunması gerekirken, hizmet yapmamış, hizmet yapmak gibi bir derdi olmamış, belediye başkanlığı koltuğunu başka koltuklar için sıçrama tahtası olarak görmüş birinin yararına hareket etmek neyle izah edilebilir? Akılsızlık mı?.. Yoksa ihanet mi?..

Ayhan Kaya

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.